Наявність складів в Польші як одна з конкурентних переваг

Однією з основних переваг компанії, яка займається міжнародними перевезеннями вантажів з ЄС в Україну є наявність складу поблизу кордону. Наявність такого складу дозволяє логістичній компанії:


Доставляти вантажі з використанням крос-докінгу. Це перевезення з перевантаженням вантажу з одного транспортного засобу в інший без розміщення вантажу на складі. У 2019 цим мало кого можна здивувати, тим не менш, не всі клієнти розуміють реальні переваги, які їм дає ця система доставки.

По-перше, це максимальна оперативність у постановці транспорту. Не секрет, що найбільші автопарки на території Європи знаходяться саме в Польщі. Відповідно, кількість польських фур в десятки разів перевищує кількість українських. Але при цьому поляки досить неохоче везуть вантаж до України через простої на кордоні, погані дороги, низькі ціни на перевезення, тощо. Ідеальне рішення – взяти польську машину та доставити вантаж до кордону з Україною, де перевантажити його вже в українську машину. А велика кількість польських машин дозволяє ставити транспорт під завантаження в рекордно короткі терміни після розміщення замовлення.

По-друге, це своєчасна перевірка документів. Безліч клієнтів стикаються з ситуаціями, коли вантажовідправник не може (або просто не хоче) висилати на перевірку повний комплект документів, перед тим, як віддати його водієві. Навіть якщо документи перевірили, якийсь документ можуть просто забути віддати. Нарешті, трапляються ситуації, коли помилково віддавали не той комплект документів, які перевірили і підтвердили. Робота по системі крос-докінгу означає, що під час приймання вантажу всі документи, які віддали водієві будуть відскановані і вислані клієнту до перетину машиною кордону, що дає можливість своєчасно внести виправлення (а то і роздрукувати додатковий документ) і уникнути неприємностей на митниці.

Нарешті, перевірка стану вантажу до моменту перетину кордону. При перевантаженні на складі можна своєчасно виявити пошкодження або невідповідність вантажу, та відповідно виставити рекламацію вантажовідправнику, а то і повернути йому вантаж назад. У разі, якщо вантаж буде розмитнений на території України, це вже буде практично неможливо.


Зберігати вантаж на території ЄС. Часто бувають такі ситуації, коли Клієнт-вантажоодержувач обмежений в термінах завантаження – вантажовідправник в Європі вимагає забрати вже замовлений і оплачений вантаж якомога швидше, тому що не хоче зберігати у себе на складі (або такого складу просто немає). Але, в той же самий час Клієнту цей вантаж не потрібен «прямо тут і зараз», тому що, наприклад, кінцевий покупець на нього поки не знайдений. Якщо відразу завозити цей товар до України, то доведеться заморозити значну суму митних платежів на якийсь проміжок часу. Альтернатива – зберігати вантаж на складі біля кордону (без розмитнення та відповідно без сплати митних платежів заздалегідь), а, у разі потреби, за 1-2 дні доставити його до України.


Перевезення збірних вантажів. При наявності свого складу на території ЄС, можна звозити туди невеликі партії вантажів від різних вантажовідправників до того моменту, поки не нагромадиться істотна кількість товару, який можна буде доставити однією машиною. Це серйозно здешевлює вартість подібної доставки і оберігає клієнтів від ризику сусідства з чужими вантажами.

Ми знаходимось у щільній діловій зв’язці з нашим партнерським складом FRESH-BOX, і виробляємо спільно з його керівництвом максимально високі стандарти ведення бізнесу, максимально затребуваного серед наших клієнтів. Компанія GANEX провела чималу роботу з просування даного складського комплексу серед клієнтів в Україні, пропонуючи нестандартний для польських компаній рівень сервісу та індивідуальний підхід до кожного нашого замовника.


Максим Колоколуша


Chief Commercial Officer

Ganex Group